Corning Jobs

Corning Incorporated Staż w Dziale Zakupów Strategicznych in Strykow, Poland

Staż w Dziale Zakupów Strategicznych

  • Czekaj...

Data: 26 cze 2024

Lokalizacja: Strykow, Lodzkie, PL, 95-010

Firma: Corning

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

Bieżąca współpraca i wsparcie Działu Zakupów w zakresie:

  • Zarządzania danymi strategicznymi w SAP-ie i innych platformach

  • Zakładania nowych dostawców, a także aktualizacja ich danych w systemie

  • Współpraca z wewnętrznym Shared Service w zakresie nadzoru nad realizacją płatności

  • Wsparcie prowadzonych projektów

  • Realizacja zapotrzebowań i kontrola realizacji zamówień

  • Przygotowywanie raportów

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów

  • Dobra znajomość języka angielskiego – praca w środowisku międzynarodowym

  • Dbałość o szczegóły

  • Umiejętność zbierania i analizowania danych

  • Podstawowa znajomość MS Excel

  • Komunikatywność i otwartość

  • Gotowość do podejmowania samodzielnych decyzji

  • Gotowość do pracy w pełnym etacie przez okres 12 miesięcy

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość SAP

ZAPEWNIAMY :

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, platformę kafeteryjną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków

  • Czekaj...